Dnia 22 czerwca 2018 r. o godz. 8.00 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

O godz. 10.00 cała społeczność szkolna uczestniczyć będzie w Mszy św.

Zapraszamy uczniów do udziału w półkoloniach letnich organizowanych w naszej szkole w terminie 25 czerwca do 6 lipca 2018 r. Zapisy trwają do 28.05.2018 r.

PLAN PÓŁKOLONII LETNICH 2018
• Wycieczka autokarowa do Goczałkowic;
• Wyjazd do kina;
• Zwiedzanie Parku Tradycji w Michałkowicach;
• Wycieczka autokarowa do Pszczyny;

Znalezione obrazy dla zapytania mega misjaTo już koniec przygód z Mega Misją. Razem z dziećmi wykonaliśmy wszystkie zadania. Otrzymaliśmy kolejne nagrody- książki oraz gry planszowe.

Znalezione obrazy dla zapytania muzeum śląskie katowice13 czerwca uczniowie klasy VII odwiedzili Muzeum Śląskie w Katowicach. W drodze do muzeum obejrzeli Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz siedzibę NOSPR.

Znalezione obrazy dla zapytania autobus gifZielona Szkoła pozdrawia!
14 czerwca 2018 Neptunalia
13 czerwca 2018 interaktywna wystawa klocków Lego
12 czerwca 2018 Sea Park w Sarbsku

W dniach 11 - 12 czerwca uczniowie klas V, i VII pod opieką p. I. Nowak - Mączko, p. I. Burzyk, p. B. Liwowskiej i p. I. Janda wzięli udział w warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez Fundację "Ekologia" w Chełmie Śląskim - Kopciowicach. W czasie wycieczki był czas na naukę, wypoczynek i aktywność na świeżym powietrzu. Dodatkowo uczestnicy warsztatów zwiedzili zabytkowy zamkowy park i rynek w Pszczynie.

Znalezione obrazy dla zapytania autobus gifKlasa 4a miała dziś dzień pełen wrażeń. Zwiedzaliśmy piękny i interesujący Park Leśnych Niespodzianek, karmiliśmy zwierzątka i przyglądaliśmy się lotom ptaków. Wybraliśmy się również na spacer przy Wiśle. Dodatkową rozrywką była zabawa na niespotykanym placu zabaw, przepyszna włoska pizza i lody. Na koniec-pamiątkowe zdjęcia na rynku w Ustroniu. Było super!