Dzień chłopaka w przedszkolu.

W tym dniu szczególnym września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
innych przyjemności już nawet nie zliczę!
 
W tym dniu dziewczynki wręczyły chłopcom słodki upominek, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. W tym dniu nie brakło również słodkości dla dziewczynek
 
 
 
09.10 odbyły się wewnątrz przedszkolne eliminacje do konkursu recytatorskiego "Jesienne wierszyki" organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezianach. W eliminacjach brali udział: Kuba, Mateusz W., Zuzia C., Anita. Do finału zakwalifikowali się Kuba oraz Mateusz W. 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w eliminacjach.
 
 
Owoce i warzywa.

Przyniesione na zajęcia owoce i warzywa najpierw policzyliśmy i dopasowaliśmy odpowiednie cyfry a potem sprawdziliśmy co ma pestki, co jest słodkie a co kwaśne, co jest owocem a co warzywem. Z jabłek i marchewek zrobiliśmy pyszny sok.  Resztę warzyw i owoców zjedliśmy. Odważni spróbowali nawet cytryny! 
W tym dniu w naszych brzuszkach zagościło dużo witaminek.