W pierwszych dniach stycznia dotarły do nas kolejne książki, tym razem od przyjaciół z Przedszkola w Warszawie oraz Akademii z Józefowic. Wspólnie tworzyliśmy kolejne przygody Oli, która poznając świat na swojej  drodze spotkała nowych przyjaciół oraz Oli, która spotkała smoka… Z niecierpliwością czekamy na kolejne książeczki! Pozdrawiamy.

ZIMA Bożena Forma
 
Lecą z nieba płatki śniegu,
świat się cały bieli wkoło.
Zabierz narty oraz sanki
na dół z górki mknij wesoło.
 
W słońcu skrzą się śnieżne gwiazdki,
zostań z nami pani zimo.
Drzewa mają białe czapy,
wśród nich zjeżdżać będzie miło.
 
Mróz siarczysty uszy ściska,
nosy wszystkich są czerwone.
Zimo! Śniegu sypnij więcej,
dzieci będą zachwycone.
 

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 12.01.2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz program artystyczny. Popisy aktorskie Krasnali  zapewniły przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani prezentami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.