Nasze przedszkole przystąpiło do projektu: "Dzieciństwo bez próchnicy".

Działania Edukacyjne realizowane są w przedszkolu w formie zajęć dydaktycznych, które są połączone z praktycznym myciem zębów. Do współpracy zapraszamy również Rodziców,  gdyż projekt realizowany jest dwutorowo. Każdego Rodzica  wyposażamy w książeczkę informacyjną wraz z kalendarzem wizyt u stomatologa od 1 do 6 roku życia oraz wskazówkami jak realizować cele i założenia projektu. Każdy przedszkolak otrzymuje zestaw pasta+szczoteczka, który zabiera do domu aby kontynuować projekt wraz z rodzicami. Zachęcamy  Rodziców do pełnego zaangażowania się w realizację projektu - wszystko z myślą o najukochańszych dzieciach.

Pierwszego lutego w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Wędrująca książka” dotarła do nas kolejna książka. :) Wspólnie tworzyliśmy kolejne przygody Oli w świecie motyli. Z niecierpliwością czekamy na kolejne książeczki!

W czwartek dostaliśmy przesyłkę. 2 książki. Trzeba było je obejrzeć. Przeczytaliśmy. A w piątek stworzyliśmy dalsze przygody Oli - zagubionej w śniegu oraz "Niechciane wakacje".