Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowaliśmy Babcię i Dziadka z płyty CD. To ciekawa praca plastyczna do wykonania przez przedszkolaki z użyciem materiałów plastycznych z recyklingu.

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, natomiast 22 stycznia Dzień dziadka. Przy okazji tych wyjątkowych świąt warto uświadomić dzieciom, jak ważną rolę w ich życiu zajmują dziadkowie. Jak wiele miłości potrafią ofiarować i jak wielkimi przyjaciółmi dla nich są.
Dzieci z tej okazji wlasnorecznie wykonały prezenty dla kochanych dziadków.

W ramach realizacji tematu "Cały z cegieł, ma dwie wieże, w tym zamku mieszkali rycerze" dzieci  przez cały tydzień zgłębiały tajniki świata smoków, rycerzy i księżniczek. Na zakończenie wszyscy zgodnie wykonali zamki oraz każda dziewczynka wykonała swoją księżniczkę natomiast chłopcy - króla.  Zabawy było co niemiara a efekty pracy plastycznej można podziwiać w korytarzu przedszkola.