Grupa Misiów uczestniczyła w krótkim teatrzyku pt.: ,,Pan Ząbek i bolące zęby". Za własnoręcznie wykonaną sceną schowały się dwie aktorki- pani Madzia i pani Mirela. Odegrały scenki związane z higieną jamy ustnej, przypominając podopiecznym, jak ważne jest mycie zębów i zdrowie żywienie, wpływające na prawidłowy rozwój. Zdecydowanie najlepszą zabawą dzieci stało się samodzielne uczestnictwo w teatrzyku, założenie pacynki na dłoń i schowanie się po drugiej stronie sceny.

 

 

Grupę Misiów odwiedził pan Tomek, który pracuje w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice. Pan Tomek opowiedział dzieciom o pracy na lotnisku, a także pokazał kilka filmów związanych z odprawą pasażerów oraz pracą techników na płycie lotniska. Dzieci otrzymały również pamiątkowe karty pokładowe i ulubione przez chłopaków-samoloty z papieru. Dzieci samodzielnie przygotowały dla pana Tomka ogromny balon z kolorowych kartoników. 

 

 

W minionym tygodniu Misie przygotowywały się do nadejścia wiosny, sadząc cebulki do swoich doniczek. Poznały również różne rodzaje cebulek, nie tylko do jedzenia. Wspólnie z paniami posadziły zielone cebulki, które później zabiorą do domu i kto wie, może zjedzą ze smakiem posypując kanapkę z pomidorkiem!