OSIĄGNIĘCIE

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA 

KLASA

 ROK SZKOLNY 2018/2019

 

III MIEJSCE 

 "CZAD I OGIEŃ- OBUDŹ CZUJNOŚĆ" KAMIL SZOŁTYSIK  III 

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

MISTRZ ORTOGRAFII

SZYMON RADWAŃSKI

MICHAŁ JAKUBEK

WIKTOR MIADZIOŁKO I WIKTORIA SZCZEPAŃSKA

IV B

IV B

IV B I IV A

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

RODZINNE ZMAGANIA Z ORTOGRAFIĄ 

 JULIA SZOŁTYSIK Z MAMĄ

OLIWIA ŁUKASZCZYK Z MAMĄ

ALEKSANDRA KORYCIORZ Z CIOCIĄ

VIII

VI

VI

I MIEJSCE

I MIEJSCE 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI UPAMIĘTNIAJĄCY 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

DOMINIKA GAJDZIK

MICHAŁ KITA 

II

VI

I-III

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

IV-VIII

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

FESTIWAL POEZJI  PATRIOTYCZNEJ "DLA CIEBIE POLSKO" 

 OLIVIA GROENEVELD

LAURA ŁOKAS

LENA GOJ

 

OLIWIA WIECZOREK

EMILIA JANDA, NIKOLA WOJACZEK

NINA GRZEMBA

II 

III

 

 

 

 

 

I-III

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

IV-VIII

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE 

FESTIWAL PIEŚNI  PATRIOTYCZNEJ "DLA CIEBIE POLSKO"  

 

DAWID NOWEK

KONRAD GOROL

DOMINIKA GAJDZIK

 

MICHAŁ KITA

JAKUB MILER

KORNELIA URBANOWICZ 

 
 II MIEJSCE KONKURS BIBLIJNY Z EWANGELII WG ŚWIĘTEGO ŁUKASZA   ALEKSANDRA KORYCIORZ VI

I MIEJSCE W KATEGORII ŚMIECI PLASTIK

I MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE W KATEGORII PROMOCJI CELÓW

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "ZAKŁADKA DO DOBREGO ŚWIATA"  

 IGA DYCZKA 

NADIA MALORNY

WIKTORIA GOJ

MICHAŁ JAKUBEK

V A

 

 

IV B

LAUREATKA

 MIEJSKI KONKURS "HISTORIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W KAWAŁKACH"

IZABELA SKRZYDELSKI 

VI 

 III MIEJSCE

 MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA "ŻYJ ZDROWO I KOLOROWO"

ALEKSANDRA KORYCIORZ I OLIWIA ŁUKASZCZYK 

 VI

 I MIEJSCE

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY "ZRÓB DOBRY RUCH-CHROŃ SWÓJ SŁUCH" 

JULIA WÓJCIK 

VII 

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "MAGIA ŚWIĄT- WYKONUJEMY KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ" 

ANTONINA JANOTA

PAWEŁ ROGOWSKI

MICHAŁ JAKUBEK 

 IV B

V A

IV B

KLASY I-III 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

 

KONKURS PLASTYCZNY „BOŻONARODZENIOWE INSPIRACJE. NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY CHOINKOWE"

DOMINIKA GAJDZIK 

ANITA JAKUBEK

MAJA HAWLICZEK

 II A

III A

I B

I MIEJSCE

 II MIEJSCE

III MIEJSCE 

 

WYRÓŻNIENIA

KONKURS PLASTYCZNY „BOŻONARODZENIOWE INSPIRACJE. NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY CHOINKOWE" 

 

EMILIA JANDA

NIKOLA WOJACZEk

NIKODEM WÓJCIK

MICHAŁ KITA ORAZ WANESSA BURY

VII

VII

VI

VI , VII 

I MIEJSCE

 II MIEJSCE

III MIEJSCE 

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA W JĘZYKU OBCYM 

EMILIA JANDA 

WANESSA BURY

MICHAŁ JAKUBEK I KINGA POLOK

 VI

VI

IV B, VI

 WYRÓŻNIENIA

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA W JĘZYKU OBCYM  

 ALEKSANDRA KORYCIORZ

MICHAŁ KITA

VI 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
       

NASI PRYMUSI PO PIERWSZYM PÓŁROCZU 2017/2018

 

 

  

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 ROK SZKOLNY 2015/2016

ROK SZKOLNY 2014/2015