ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE / ROZWIJAJĄCE
NAZWA KOŁA/ZAJĘĆ |
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY |
UCZESTNICY – dla kogo adresowane? |
KIEDY? Dzień
|
GODZINA |
GDZIE? |
KOŁO LITERACKIE |
G. Wróbel |
Klasy I |
PONIEDZIAŁEK |
12.30 – 13.15 |
S. 45 |
„MAŁY ARTYSTA” |
A. Szydło |
Klasy I |
PONIEDZIAŁEK |
11.45 – 12.30 |
S. 47 |
ZESPÓŁ WOKALNY „JAGÓDKI”
|
Jolanta Lubojańska - Kopydłowska |
Klasy I - III |
WTOREK
|
11.45 – 12.30 |
S.24 |
KLUB MIŁOŚNIKÓW SZTUKI
|
B. Liwowska I. Burzyk |
Klasy II |
Zgodnie z harmonogr. rocznym |
|
|
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE |
I. Nowak - Mączko |
Klasa III |
ŚRODA |
12.45 – 13.30 |
S. 36 |
KOŁO BIBLIJNE |
J. Wójcik |
Klasy III - VI |
PONIEDZIAŁEK |
13.30 – 14.15 |
S. 42 |
KOŁO REGIONALNE
|
J. Lubojańska – Kopydłowska, Joanna Wójcik |
Klasy III - VI |
Zgodnie z harmonogr. uroczystości |
7.15 – 8.00
|
S. 24 |
„KLUB MŁODYCH ARTYSTÓW” Koło plastyczne |
K. Działach |
Klasy IV - VI |
WTOREK (co dwa tygodnie) |
14.05 – 15.35
|
S. 38 |
KOŁO TECHNICZNE |
K. Działach |
Klasy IV - VI |
PIĄTEK |
12.45 – 13.30 |
S. 38 |
KOŁO TEATRALNE „ZŁOTA MASECZKA” |
B. Krawczyk |
Klasa VI |
Zgodnie z harmonogr. uroczystości |
|
S. 34 |
KLUB BIBLIOTECZNEGO MOLA
|
H. Przybylska |
Klasa III Klasa V |
CZWARTEK ŚRODA |
12.45 – 13.30 13.40 – 14.25 |
Biblioteka |
KOŁO POLONISTYCZNO - HISTORYCZNE |
A. Tomaszewska
|
Klasy IV -VI |
CZWARTEK
|
14.30 – 15.15 |
S. 42 |
ZAJĘCIA REKREACYJNO - SPORTOWE |
S. Gendziwełna |
Klasa VI Klasa V dziewczyny |
PONIEDZIAŁEK PIĄTEK |
14.15 – 15.00 7.15 – 8.00 |
Sala gimnasty. |
SZKOLNE KOŁO SPORTOWE |
S. Gendziwełna |
Klasa V i VI |
PONIEDZIAŁEK |
8.00 - 8.45 |
Sala gimnasty. |
E - TWINNING
|
D. Zając |
Klasy IV - VI |
WTOREK
|
12.45 – 14.15 |
S. 36 |
„Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT” KOŁO PRZYRODNICZE |
I. Janda |
Klasy IV - VI |
PONIEDZIAŁEK
|
13.40 – 14.25 |
S. 32 |
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
O. Drewniak |
Klasa VI |
ŚRODA |
13.40 - 14.25 |
S. 40 |
KOŁO TEATRALNE |
I. Burzyk |
klasa II b |
ŚRODA |
12.45 - 13.30 |
S. 21 |
ZAJĘCIA KOREKCYJNO - WYRÓWNAWCZE
NAZWA KOŁA/ZAJĘĆ
|
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY |
UCZESTNICY – do kogo adresowane? |
KIEDY? |
GODZINA |
GDZIE? |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE (PLASTYCZNE) |
S. Mirzejewska |
Klasa I |
wtorek
|
12.45 - 13.15 |
S. 23 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE |
A. Szydło |
Klasa I |
środa
|
12.45 – 13.30 |
S. 46 |
ZAJĘCIA KOREKCYJNO – WYRÓWNAWCZE (Dzieci z zaburzeniami mowy) |
A. Szydło |
Klasy I A, B, C |
poniedziałek
wtorek środa
piątek |
12.45 – 13.45 11.45 – 13.45 11.45 – 12.45 11.45 – 12.45 |
S. 46 |
ZAJĘCIA KOREKCYJNO - WYRÓWNAWCZE |
G. Wróbel |
Klasa I |
wtorek
|
12.30 – 13.15 |
S. 45
|
ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE |
J. Wójcik |
Klasy II - III |
poniedziałek wtorek |
12.30 – 13.30 11.30 – 12.30 |
S. 42 |
ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE DLA DZIECI
|
J. Lubojańska - Kopydłowska |
Klasy II - VI |
wtorek klasa V
klasa VI
środa klasa III
czwartek klasa IIa
klasa IIb |
12.30 – 13.30 13.30 – 14.30
7.45 - 8.45
12.30 – 13.30 13.30 – 14.30 |
S. 24 |
ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE |
D. Zając |
Klasy IV – V Klasa VI |
poniedziałek
czwartek |
13.30 – 14.30 13.30 – 14.30 |
S. 38 S. 38 |
ZAJĘCIA PRZYRODNICZE |
I. Janda |
Klasa VI |
poniedziałek |
14.30 – 15.15 |
S. 32 |
ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
O. Drewniak |
Klasy IV i V |
poniedziałek |
13.40 - 14.25 |
S. 40 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE |
D. Zając |
Klasa IV |
czwartek |
8.00 - 8.45 |
S. 38 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE |
I. Nowak - Mączko |
Klasa V Klasa IV |
poniedziałek |
12.45 - 13.30 13.40 – 14.25 |
S. 6 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE |
I. Nowak - Mączko |
Klasa VI |
wtorek |
13.40 - 14.25 |
S. 6 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE |
I. Nowak - Mączko |
Klasa VI |
wtorek |
12.45 - 13.30 |
S.6 |