Nasze przedszkole przystąpiło do projektu: "Dzieciństwo bez próchnicy". Działania Edukacyjne realizowane są w przedszkolu w formie zajęć dydaktycznych, które są połączone z praktycznym myciem zębów. Do współpracy zapraszamy również Rodziców, gdyż projekt realizowany jest dwutorowo. Każdego Rodzica  wyposażamy w książeczkę informacyjną wraz z kalendarzem wizyt u stomatologa od 1 do 6 roku życia oraz wskazówkami jak realizować cele i założenia projektu. Każdy przedszkolak otrzymuje zestaw pasta+szczoteczka, który zabiera do domu aby kontynuować projekt wraz z rodzicami. Zachęcamy Rodziców do pełnego zaangażowania się w realizację projektu - wszystko z myślą o najukochańszych dzieciach.


Ale czerwono i wesoło. 14 luty - walentynki nie zapomnieliśmy właśnie zrobiliśmy upominki dla najbliższych. Dla wszystkich buziaki.

W dniu 22 lutego grupa "Pszczółek" wraz dziećmi z klasy I i II odwiedziła Teatr Nowy w Zabrzu, aby obejrzeć przedstawienie pt. "PLASTUŚ". Dzieci były zachwycone spektaklem, ale duże wrażenie zrobił także na nich sam budynek teatru i jego wnętrza.