Grudzień - ubieramy choinkę bo gdy w domu pachnie lasem to już Święta są za pasem :)

Spotkanie z Mikołajem - to był bardzo miły dzień dla grupy "Pszczółek". Najpierw byliśmy w szkole na mikołajkowym przestawieniu przygotowanym przez kl.II z p. Grażyną - dziękujemy za zaproszenie - a potem Mikołaj odwiedził nas w sali i rozdał prezenty, każde dziecko mialo okazję chwilę porozmawiać z naszym Gościem. Mamusiom z Rady Rodziców dziękuję za poświęcony czas i przygotowanie niespodzianek dla grupy :)
 
 
Zajęcia poprowadzone przez p. Bibliotekarkę Tatianę Mierczyk - Zimowe tradycje i zwyczaje na Śląsku - rozmowy dotyczyły Barbórki, Mikołaja, Świąt Bożego Narodzenia, najwięcej entuzjazmu wywołała gazetowa bitwa na śnieżki a radość sprawiły czekoladowe mikołajowe lizaki. Dziękujemy :)
 
 
Górnik w "Pszczółkach"- odwiedził nas tata Jacka w roboczym stroju i opowiedział o trudnej pracy górników. Serdecznie dziękujemy panu Markowi :)
 
 
Wigilia - ten miły dzień rozpoczęliśmy przygotowaniem stołów i poczęstunku. Potem musieliśmy przygotować się do występu, ponieważ zaprosiliśmy wszystkie grupy przedszkolne do obejrzenia naszych Jasełek. Potem nadszedł czas na poznanie zwyczaju łamania się opłatkiem, świąteczne życzenia i biesiadę przy stole. Dzieci cały czas czekały na Dzieciątko i prezenty. Znaleźliśmy je pod choinką po obiedzie, radość była ogromna...
 
 
Nasze Jasełka - przygotowywaliśmy się do nich bardzo starannie, dzieci chętnie angażowały się w to duże przedsięwzięcie, ale było warto bo z efektów jesteśmy zadowoleni. Mamy też nadzieję, że przedstawienie podobało się naszym gościom - Rodzicom, p. Dyrektor T. Oleszko, p. Wicedyrektor B. Krawczyk, dzieciom z naszego przedszkola, wychowawczyniom i obsłudze, uczniom klas I i II, ich wychowawczyniom. Wszystkich gościliśmy przed Świętami, a po Świętach zapraszamy jeszcze Babcie i Dziadków.  Czekamy na was 4 stycznia, w środę o godz.9.30. Zapraszamy!