Na nasze Jasełka zaprosiliśmy tez Babcie i Dziadków. Okazja była podwójna - czas świątecznych spotkań i kolędowania oraz zbliżające się Święto Seniorów. Dzieci po raz kolejny z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowane przedstawienie świąteczne, a Babciom i Dziadkom mamy nadzieję, że się podobało. Po Jasełkach dzieci wręczyły swoim kochanym Seniorom przygotowane własnoręcznie upominki i laurki, a na zakończenie spotkania zaprosiliśmy wszystkich na wspólny poczęstunek. Serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w pracę Rady Rodziców - P. Kasi Nowak, p. Patrycji Wójcik, p. Bronisławie Wieczorek, które  przygotowały poczęstunek dla wszystkich Gości oraz osobom, które również zaangażowały się i dostarczyły ciasta, babeczki oraz własnoręcznie upieczone ciasteczka  - P. Agnieszka Goj, p.Monika Jeleń, p. Anna Wójcik, P. Magda Nizler, państwo Gajdzik - Serdecznie dziękuję :) Katarzyna Szwarc

Zajęcia z  Panią Bibliotekarką. Tym razem p. Tatiana zaproponowala dzieciom wykonanie maseczek karnawałowych, "Pszczółki" były bardzo zadowolone. Dziękujemy :)
 
 
Zima - taka mroźna i śnieżna daje dzieciom dużo radości.
 
 
Czas, kalendarz, pory roku, dni tygodnia - styczeń to pierwszy miesiąc nowego roku, utrwalamy sobie znajomość pór roku, miesięcy, dni tygodnia w kolejności, wiemy, że wszystko toczy się dookoła i ciągle powtarza... Dzieci znają miesiąc swoich urodzin.
 
 
Zabawy na śniegu - korzystając z słonecznej, śnieżnej pogody wybraliśmy się na tereny KS Orkan. Tam było mnóstwo wesołej zabawy i śmiechu oraz zabaw na śniegu. Gdy okazało się, że wszyscy są już zmęczeni poszliśmy do świetlicy klubu na ciepłą herbatę i coś słodkiego. Potem jeszcze chwila zabawy i przyszedł czas na powrót do przedszkola.  To był miły dzień :)