Dzień Kobiet w Pszczółkach
 
Jajka z niespodzianką przyniosły naszym dziewczynom wiele radości, a i my chłopcy dostaliśmy "co nieco" słodkiego.
 
Dzień Kobiet - serdeczne podziękowania za słodkości dla p. Patrycji i p. Kasi z Rady Rodziców oraz przepiękne laurki od dzieci - bardzo to miła niespodzianka - Katarzyna Szwarc.
 
 
Dziś odwiedziły nas panie z Domu Kultury - rozmawialiśmy o oznakach wiosny, bocianach. I robiliśmy bociany, więc zrobiło się bardzo wiosennie.
 
 

31 marca Dominika Gajdzik i Miłosz Wójcik wzięli udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie "Na śląską nutę". Konkurs odbył się w Przedszkolu nr 17 w Piekarach Śląskich. Zdobyli wyróżnienie, statuetka Pani Prezydent Miasta Piekary Śląskie była dla nas ogromnym sukcesem, a z nagród indywidualnych bardzo się cieszyli uczestnicy. Gratulujemy!