W przytulnych salach
Przy małych stoliczkach
Dzieci swe miejsca zajęły
Witaj przedszkole – nasze kochane!
Szybko wakacje minęły!

Witamy serdecznie kochane dzieci i ich rodziców  powakacyjnej przerwie, po której pełni zapału ruszamy do pracy by podejmować kolejne wyzwania i realizować ciekawe pomysły. Liczymy na Państwa zaangażowanie i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy wesołej i przyjemnej zabawy w ciągu całego roku, samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz  radości w zdobywaniu wiedzy.

Wrzesień obfitował w wiele niespodzianek! Dzielne maluchy po raz pierwszy udały się na spacer, poznały zasady ruchu pieszych i od tej pory mogą już swobodnie poruszać się po terenie naszej placówki.

Po trudnym, bardzo burzliwym  okresie adaptacji, "Słoneczka" zasiadają już do zajęć dydaktycznych. Potrafią skupić uwagę w czasie opowiadań, biorą udział w działaniach plastycznych, konstrukcyjnych.

W naszej grupie miło płynie czas przy tańcu i śpiewie!