Dzień Dziecka 2021

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich małych i dużych dzieci. Słoneczka uczciły go biorąc udział w zabawach na świeżym powietrzu. Wspólnie zastanawialiśmy się też czym są marzenia i o czym marzy każdy z nas. Wypowiedzi dzieci były urocze. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci!

Urodziny Dorotki

W poniedziałek świętowaliśmy czwarte urodziny Dorotki - jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą Słoneczka i panie!

Urodziny Pawełka

W środę świętowaliśmy czwarte urodziny Pawła - jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą Słoneczka i panie!

Urodziny Hani

W poniedziałek świętowaliśmy czwarte urodziny Hani - jeszcze raz wszystkiego najlepszego życzą Słoneczka i panie!

Wakacje!

Przedszkole żegnamy, wakacje witamy. W środę pojawiliśmy się ostatni raz przed przerwą wakacyjną w przedszkolu. Mamy wiele planów na spędzenie letnich miesięcy z uśmiechami na buziach. Do zobaczenia we wrześniu!