Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz! 
Tym wierszem rozpoczęliśmy uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka" w naszej grupie, były jeszcze piosenki i tańce. Później zaprosili naszych seniorów na słodki poczęstunek my tez dostaliśmy coś smacznego, no i wręczyliśmy naszym gościom prezenty. Mamy nadzieję ,że wszystkim bardzo się podobało, do zobaczenia za rok.
 
 
 
 
Niech żyje Bal! 
Bo to życie, to Bal jest nad Bale! 
Niech żyje Bal! 
Drugi raz nie zaproszą nas wcale! 
Orkiestra gra! 
Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte! 
Dzień warty dnia! 
A to życie zachodu jest warte! 
I my wspaniale bawiliśmy się , były księżniczki, kotki a i Elza, policjant, strażak spider-man, no i pirat. Cóż to był za bal...