11 października w hali MOSiR Olimpia odbył się Sportowy Turniej Rodzin. Każda piekarska placówka przedszkolna zgłosiła jedną 6 osobową drużynę złożoną z trójki dzieci i trójki rodziców. Naszą grupę reprezentowała Emilka Koźmińska, grupę "Pszczółek" - Szymon Radwański, a grupę "Biedronek" - Seweryn Alicki - oczywiście wraz ze swoimi Tatusiami.

 

Uczestnicy mieli do pokonania sprawnościowy tor przeszkód i doskonale sobie poradzili z tym zadaniem. Wśród przewidzianych dyscyplin m.in. konkurs na najlepszy sportowy doping. Każda z placówek przedszkolnych przygotowała  i zaprezentowała krótką artystyczną formę wsparcia (dopingu) swojej drużyny. Przygotowane prezentacje zostały ocenione przez powołaną komisję konkursową w skład której weszli Pani Krystyna Proć nauczyciel, metodyk, Naczelnik Wydziału Edukacji Marek Kapica oraz dyrektor MOSiR Łukasz Tomczyk. Z przyjemnością informujemy, iż nasz doping zyskał  uznanie jury i zostaliśmy uhonorowani Pucharem Prezydenta Miasta. W czasie naszego radosnego dopingu Emilka wykonała układ gimnastyczny

Wszystkim uczestnikom biorącym udział w zawodach oraz osobom dopingującym serdecznie dziękujemy i GRATULUJEMY!!!

Organizatorami imprezy byli  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Urząd Miasta Piekary Śląskie.