3  listopada w Domu Kultury w Brzezinach Śląskich odbył się Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków "JESIENNE WIERSZYKI". Punktualnie o godzinie 10.00. rozpoczęły się przesłuchania. Dzieci z wrodzoną pewnością i wdziękiem artystycznym pojawiali się na scenie i przedstawili wybrane przez siebie utwory. Naszą grupę reprezentowali : Emilka Skórka oraz Jakub Sówka. Przesłuchania odbywały się w czterech kategoriach wiekowych. Jury konkursu po przesłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniło laureatów. Z ogromną radością informujemy, iż:

W KATEGORII DZIECI 3 - LETNICH LAUREATKĄ ZOSTAŁA:

EMILIA SKÓRKA.

Pomimo pochmurnej pogody, cała paleta jesiennych barw zawitała do domu kultury. Emilka recytowała wiersz "Muchomorek", natomiast Kubuś zaprezentował utwór "O jeżyku i kasztankach". Wszystkim uczestnikom oraz całej zebranej widowni towarzyszyły ogromne emocje. 

Emilce i Kubusiowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!