Już po raz drugi wychowankowie piekarskich przedszkoli spotkali się wokół betlejemskiego żłóbka, by wspólnie przedłużyć magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie z najmłodszymi odbyło się w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Brzozowicach-Kamieniu. Wydarzenie ma na celu podtrzymanie i krzewienie pięknej tradycji bożonarodzeniowej, jaką jest wspólne kolędowanie oraz integracja przedszkoli mieszczących się w Piekarach Śląskich.

Nasze przedszkole reprezentowała Edytka Garus oraz Emilka Skórka, które wspólnie zaśpiewały kolędę : "Przybieżeli do Betlejem pasterze".

W programie przewidziano również występ dziecięco – młodzieżowego zespołu "Piekarzanki". Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj. Organizację bardzo mocno wspierał radny z Obywatelskiego Klubu Radnych Łukasz Ściebiorowski, również obecny na uroczystości. Na zakończenie kolędowania Pani Prezydent wręczyła dzieciom upominki.