"Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem" czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki" - między innymi takie kolędy śpiewały w środę 1 lutego dzieci w czasie I Piekarskiego Kolędowania Przedszkolaków, które odbyło się kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Brzozowicach-Kamieniu. Nasze przedszkole reprezentowała Edytka Garus z grupy "Misie", która pięknie zaśpiewała kolędę "Anioł pasterzom mówił". Spotkanie kolędowe uświetniła swoim występem również mama Edytki-Pani Irmina Barczewska-Garus. Serdecznie dziękujemy artystkom za wkład pracy i cieszymy się, że tak wspaniale zaprezentowały naszą placówkę!


W spotkaniu uczestniczyła Pani Prezydent Sława Umińska. Organizację spotkania bardzo mocno wspierał radny Obywatelskiego Klubu Radnych Łukasz Ściebiorowski - To piękna inicjatywa, w czasie której dzieci pięknie zaśpiewały kolędy. Jestem pewien, że za rok znów spotkamy się już na drugiej edycji Piekarskiego Kolędowania Przedszkolaków - podkreślił Łukasz Ściebiorowski. Koncert, który trwał godzinę, przyciągnął sporo osób. Po koncercie mali artyści otrzymali drobne upominki, a w Domu Parafialnym czekała na nich herbata i coś słodkiego.