Znalezione obrazy dla zapytania koleda gifW Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Piekarach Śląskich odbył się  dnia 25.01.2019 r. o godz. 9.00 – Miejski Konkurs Muzyczny „Hej kolęda, kolęda...” dla klas I-III piekarskich szkół podstawowych.

Konkurs rozpoczął się występem zespołu wokalnego  „Jagódki”. Główna część konkursu  przebiegała w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem pod kierunkiem swych wychowawczyń i opiekunów przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o tematyce Bożonarodzeniowej. Na zakończenie konkursu wszystkie dzieci wspólnie  z zespołem wokalnym „Jagódki” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 2  zaśpiewały ulubione kolędy.
W konkursie brało udział 15 dzieci z klas I-II-III z piekarskich szkół podstawowych.

Komisja konkursowa  w składzie :

Anna Goj, Monika Goj-Szołtysik, Patrycja Gębczyk

Komisja konkursowa wyłoniła pięciu laureatów i nagrodziła ich dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2.

Laureaci:

I miejsce: