Już rozległ się pierwszy po wakacjach szkolny dzwonek. Do ławek powrócili uczniowie, a na szkolnych korytarzach ponownie zagościł gwar, zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
 
Życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.
 
Całej społeczności szkolnej życzenia przekazał Prezydent Miasta Stanisław Korfanty: Dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom życzy dużo wytrwałości, nowej energii i sił, potrzebnych do wypełniania misji wychowawczych na rzecz rozwoju i edukacji naszych dzieci i młodzieży. Uczniom - młodzieńczego entuzjazmu do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności oraz satysfakcji z osiąganych wyników w nauce, w konkursach przedmiotowych i sportowych.