Dziewczyny z klasy VII pod czujnym okiem Pani Patrycji Kubicy zorganizowały już drugą edycje corocznego turnieju mikołajkowego. W turnieju wzięło udział 5 drużyn. Z klasy 5 wystąpiły dwie drużyny: Crazy People i Polo Gang. Klasa 6 wystawiła dwie drużyny: Reniferki i Plastusie. A klasa 7 zgłosiła jedną reprezentację: Teletubisie. Turniej był rozegrany systemem pucharowym. Po dwóch przegranych drużyna odpadała. Do finału dostały się Plastusie i Polo Gang.

Było gorąco, a kibice szaleli! W tym czasie swoje koszykarskie umiejętności ukazał uczeń Mateusz Kozieł. Rzucał punkty za punktami. To dzięki niemu, ale też wsparciu pozostałych członków drużyny, Polo gang zostało zwycięzcą tegorocznego turnieju. Mateusz Kozieł otrzymał nagrodę MVP- najbardziej wartościowego gracza. Plastusie zdobyły drugie miejsce, a Reniferki trzecie. Wszystkim graczom dziękujemy za udział. Najważniejsze, że było sportowo i wesoło.