Znalezione obrazy dla zapytania gif świątecznyŚwiąteczny czas już nastał. Uczniowie naszej szkoły przygotowali jasełka, które wprowadziły nas w cudowny nastrój. Było niebiańsko. Dekoracje przygotowały nauczycielki p. Izabela Janda i p. Izabela Nowak -Mączko.
Korzystając z okazji podziękowaliśmy za serce, jakie włożyła w naszą szkołę Pani Ania Schipp, która z uśmiechem nas pożegnała.

Dodatkowo wyłoniliśmy zwycięzców konkursu Anioły i Aniołki.  1 miejsce za anioła otrzymał Paweł Rogowski. Pani Dyrektor wręczyła Soni Koryciorz dyplom i nagrodę, którą zdobyła w konkursie "List do Ojca. List do Taty”, zorganizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego/Inicjatywa Tato.Net pod honorowym patronatem rzecznika praw dziecka Marka Michalaka. GRATULUJEMY!