19 stycznia w ramach akcji "Dzielnicowy bliżej nas" odwiedził nas sierż. szt. Andrzej Kapral. Dzielnicowy wręczył Pani Dyrektor plakat informujący o programie, na którym również znajdują się dane kontaktowe do dzielnicowego oraz informacja o aplikacji MOJA KOMENDA, którą można zainstalować w telefonie. Bardzo dziękujemy p. Andrzejowi za dotychczasową owocną współpracę.

 

 

Dzielnicowy: sierż. szt. Andrzej Kapral
tel. służbowy: /032/ 3936 204
tel. służbowy kom. 727 032 625

 

Na podane numery telefonów komórkowych można dzwonić do dzielnicowych w trakcie ich służby - policjanci są dostępni pod tymi numerami tylko w tych dniach i godzinach kiedy pełnią służbę. Telefony te mają polepszyć komunikację dzielnicowych z mieszkańcami i nie służą do zgłaszania pilnych interwencji. Aby zgłosić interwencję wymagającą niezwłocznego przyjazdu patrolu należy skontaktować się z dyżurnym piekarskiej komendy lub zadzwonić pod numer alarmowy 997 albo 112.