W piątek, 26 stycznia, w Ośrodku Kultury Andaluzja odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu „Czad i ogień. Obudź czujność”. Honorowym patronatem konkurs objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Drugie miejsce otrzymał Łukasz Pogorzałek z klasy III C

Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Koryciorz oraz Michał Sieja z klasy III C

 Zadaniem zorganizowanego konkursu było szerzenie wiedzy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, a jednocześnie pobudzanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej dzieci oraz zachęcanie ich do wyrażania odczuć w formie plastyczne. Ponadto celem konkursu było również zwrócenie uwagi dorosłym (rodzicom, krewnym) na zagrożenie, jakie niesie tlenek węgla podczas trwającego sezonu grzewczego.

Więcej informacji: https://piekary.pl/czad-ogien-obudz-czujnosc-konkurs-rozstrzygniety/