Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia - wiedzą o tym doskonale wszyscy uczestnicy programu ŚNIADANIE DAJE MOC. W roku szkolnym 2016/2017 podczas Misji Śniadaniowych bohaterowie programu agenci Tola i Maks oraz ich kosmiczny przyjaciel Wszystkojad uczą dzieci zasad zdrowego odżywiania. 8 listopada obchodziliśmy DZIEŃ ŚNIADANIE DAJE MOC. Jest to wielkie coroczne święto zdrowego odżywiania, które obchodzą dzieci ponad 6 tysięcy szkół w Polsce.

W tym dniu uczniowie klas I-III wspólnie z wychowawcami przygotowują i jedzą smaczne oraz zdrowe śniadanie. Naprawdę to dzień pełen niezapomnianych i „smacznych” wrażeń.

Nasi uczniowie wykazali się wielkimi zdolnościami kulinarnymi, a oto efekty naszej pracy... Zamieszczamy zdjęcia i zarejestrowane filmiki z tego przedsięwzięcia. Zobaczcie co się u nas działo...