Nasza szkoła, należąc do Klubu Szkół UNICEF, kolejny raz przyłączyła się do projektu "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA". Celem akcji jest: kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości na inne kultury; pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne; zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Angoli.

W ramach akcji uczniowie uszyli charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Było ich ponad 60. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci. Laleczki zostały zaprezentowane podczas kiermaszu świątecznego - 12 grudnia. Każdy mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania życia dzieci w Angoli. 

Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom zaangażowanym w akcję.