6 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły byli ubrani na czerwono i w czerwonych czapeczkach oczekiwali na przyjście Św. Mikołaja. Klasa II c wraz z wychowawczynią p. Grażyną Wróbel, aby umilić czas czekającym dzieciom przygotowała przedstawienie.

Dziś również w naszej szkole odbył się I Mikołajkowy Turniej Koszykówki klas IV- VI. Zawody zorganizowała nasza wf-istka z pomocą dziewczyn z 6 klasy. W turnieju zagrały reprezentacje wszystkich klas starszych. Wśród wszystkich zawodników został wyłoniony MVP, czyli najbardziej wartościowy zawodnik.

Wszyscy uczestniczący w zabawie zawodnicy i kibice posiadali symbole dzisiejszego dnia - czapki mikołaja oraz poroża reniferów. Mecze trwały po 5 minut. Drużyny grały w systemie „każdy z każdym”. Zwycięzcą I Mikołajkowego Turnieju Koszykówki została klasa 6, a zawodnikiem MVP został ogłoszony Olaf Ralla. Wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali czekoladowe mikołaje, a zwycięzcy dostali obfite paczki z prezentami, które zostały zasponsorowane przez kierownictwo sklepu Freshmarket w Brzezinach Ślaskich. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy i zapraszamy za rok!