W piątek 17 marca uczniowie klas I - III wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Miejskiej Komendy Policji w Piekarach Śląskich: st. sierż. Aleksandrą Zydyk, dzielnicowym st. sierż. A. Kapralem, sierż. M. Bulką i D. Boreckim z Wydziału Ruchu Drogowego. Podczas prelekcji uczniowie utrwalali wiedzę na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się w ramach akcji profilaktycznej "Sport wzbogaca - nałóg zatraca". Wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "ODBLASK OD DZIATKA DLA BABCI I DZIADKA". Zadaniem dzieci jest wykonanie projektu odblasku. Prace można składać w szkole do 5 czerwca. Oprócz nagród, zwycięski projekt będzie wyprodukowany. Zachęcamy do udziału w konkursie.