Dzień dziecka spędziliśmy na sportowo. Po oficjalnym otwarciu rozpoczęły się mistrzostwa siatkówki IV-VI, koszykówki IV-VI, dwóch ogni klas III oraz wyścigów rzędów klas I-II. Po rozstrzygnięciu tych rozgrywek przeszliśmy do wieloboju klasowego. Klasy uczestniczyły w konkurencjach takich jak: rzuty do celu, strzały do bramki, gorączka złota (szukanie monet w piasku), siła Pudziana (pokaz siły trzymając ciężarki), niezła jazda (ślizgi na materacach) i skoki komandofoki (skoki w workach).

 

W miedzy czasie wszyscy uczestnicy zabawy mogli udać się na poczęstunek do stoiska z owocami oraz ugasić swoje pragnienie przygotowanymi wcześniej napojami. Na zakończenie rywalizacji odbyły się mecze piłki nożnej oraz mecze siatkówki balonówki.

Rozdanie nagród cieszyło się ogromny zainteresowaniem, lecz najważniejszy był uśmiech i świetna zabawa. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci!