W czwartek 27 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śl. miała miejsce uroczystość podsumowująca VI Konkurs Gryfny Godki, który został objęty honorowym patronatem przez posła do Parlamentu Europejskiego Marka Plurę, panią prezydent Piekar Śl. Sławę Umińską - Duraj oraz prezesa Zarządu Głównego Związku Górnośląskiego Grzegorza Franki. W konkursie tym brało udział dwóch uczniów naszej szkoły Kacper Płaczek z klasy III b oraz Wojciech Tomanek z klasy III a. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez p. Iwonę Burzyk oraz p. Barbarę Liwowską.

Miło nam poinformować, że Kacper Płaczek z klasy III b
zajął III miejsce.

Gratulujemy serdecznie!!!

 

Ponadto podczas VI Święta Śląskiej Godki uczennice i uczniowie klasy IV jako reprezentanci ZS-P2 wystąpili w strojach śląskich z programem muzycznym rozpoczynającym VI Święto Śląskiej Godki. Uczniowie do występu zostali przygotowani przez p. Jolantę Lubojańską-Kopydłowską.