Informujemy, że w dniach od 11 marca - 12 kwietnia 2019 r.

odbywać się będzie rekrutacja uczniów do klasy I.

Rodzice składają wnioski o przyjęcie do szkoły publicznej -

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.

DOKUMENTY DO POBRANIA

„W przeszłość spoglondomy, naszych korzeni niy zatracomy”- taki tytuł nosi w tym roku projekt edukacji regionalnej. Postanowiliśmy zatrzymać się na chwilę, spojrzeć w przeszłość i poznać zwyczaje i codzienne życie naszych przodków.

Znalezione obrazy dla zapytania festiwal nauki slaskiW piątek 8 marca to nie tylko Dzień Kobiet, ale również dzień, w którym nastąpiło podsumowanie Szkolnego Festiwalu Nauki.

Znalezione obrazy dla zapytania robotykaW ramach Festiwalu nauki 7 marca gościliśmy w naszej szkole nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół nr 1 z Piekar Śląskich. Uczniowie pod kierunkiem swoich nauczycieli wprowadzili nas m. in. w świat automatyki i elektryki. Serdecznie im za to dziękujemy!

Znalezione obrazy dla zapytania bazylika piekary mszeDnia 7. marca 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się 5. edycja miejskiego konkursu grafiki komputerowej pt. "Bazylika- symbol Piekar Śląskich". Uczennica klasy 3- Anita Jakubek otrzymała wyróżnienie.

Znalezione obrazy dla zapytania ksiazka gif6 marca 2019 roku odwiedził naszą szkołę pisarz i podróżnik Marcin Kozioł. W ciekawy i zabawny sposób opowiedział o bohaterach swoich książek.

Znalezione obrazy dla zapytania brr bardzo zimno minus 196W poniedziałek uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ramach Festiwalu Nauki w interaktywnym wykładzie Szalonych Naukowców Pana Korka pt. "Brrr… bardzo zimno! Minus 196* Celsjusza".