Za oknem pochmurno i deszczowo a w naszej sali zrobiło się bankowo. Pani Martynka opowiadała nam o deszczu na wesoło, były kolorowe bańki,  wiele śmiechu i zabawy.

 

 

27 listopad w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień pluszowego misia, zapraszamy do galerii ogólnej. Rano byliśmy na krótkim przedstawieniu, które przygotowała grupa "Misie", później odwiedziliśmy bibliotekę szkolną, na koniec bawiliśmy się w naszej sali z misiami . 

 

 

 

28 listopada odwiedziło nas planetarium, świetnie bawiliśmy się. Mogliśmy wejść do ogromnej kopuły, na początku było ciemno, trochę baliśmy się, ale po chwili na ścianach kopuły mogliśmy zobaczyć bajkę o planetach, w której sami mogliśmy, uczestniczyć na koniec była niespodzianka jechaliśmy wirtualnym roller coasterem zabawa była wyśmienita, wychodziliśmy z wypiekami na twarzy.

 

Jeden, dwa, jeden, dwa
Kto tu przyjdzie, powiem ja!
Trzy i cztery, trzy i cztery
Już wyliczam te numery!
Pięć i sześć, pięć i sześć
Już mówimy sobie „cześć”!
Siedem, osiem, dziewięć, dziesięć,
Ty pudełko nam przyniesiesz!

Dzisiaj odwiedziła nas wróżka- czarodziejka, poznaliśmy andrzejkowe zabawy, wróżby, było wiele radości i śmiechu zobaczcie sami...