Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Grupa "Słoneczka" też przygotowała coś miłego dla wszystkich...

 

 

23 lutego 2108 r.  wszystkie dzieci brały udział w interaktywnym widowisku telewizyjnym pt. „Szewczyk Dratewka” przygotowanym przez aktorów Teatru Show.  Historia o Szewczyku Dratewce została opowiedziana obrazem, realizowanym za pomocą kamery, do którego dodano dźwięk. Dzieci brały udział w tej opowieści filmowej odgrywając scenki np. naśladowały mrówki, kaczki, pszczółki. Nasza grupa również świetnie się bawiła, zobaczcie sami...