Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuz przed wizytą Św. Mikołaja, długo oczekiwanego gościa, grupa Biedronek zabrała się za ubieranie choinki. Dzieci zawieszały bombki, gwiazdki, pierniczki, kolorowe łańcuchy oraz światełka. Choinka wygląda prześlicznie. Wystrój w sali powoli zaczyna zamieniać się w świąteczny.

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Wszystkim grzecznym dzieciom Mikołaj wręczył podarek. W zamian Biedroneczki odśpiewały dla Mikołaja wesołą piosenkę oraz zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne! Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup podarków dla dzieci. Dziękujemy mamie Kingi P. za upieczenie pysznych pierniczków oraz rodzicom Niny za słodki poczęstunek dla dzieci.
 
 
W dniu 21.12 odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Wszystkie dzieci zasiadły wspólnie do pięknie przystrojonego stołu, pełnego świątecznych smakołyków. W ten wyjątkowy dzień Biedroneczki podzieliły się opłatkiem życząc sobie Wesołych Świąt. Pod nasza przedszkolną choinką znalezliśmy dla każdego piękny prezent. W tym dniu zostaliśmy również zaproszeni na występ jasełkowy Pszczółek. Dziękujemy dzieciom oraz pani Kasi za zaproszenie, wszystkim bardzo podobało się przedstawienie. Dziękujemy mamie Kingi P., Igora G., Mateusza S. za pomoc w przygotowaniu świątecznego stołu w sali. Dziękujemy mamie Julii za zakup soków dla grupy. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie świątecznych prezentów dla dzieci. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przyniesienie słodkiego poczęstunku.