W zimowy miesiąc styczeń, wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje - to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków maja zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 10.01.2017 odbyło się uroczyste spotkanie. Gości powitała Pani Dyrektor, a potem seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich Dziadków upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami dziękowali za występ. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.
Podziękowania dla Rady Rodziców za poświęcony czas i pomoc w przygotowaniu sali oraz poczęstunku dla przybyłych gości.