DZIEŃ DZIECKA
01.06 - w tym dniu każde dziecko w Polsce miało swoje święto. W naszym przedszkolu również obchodziliśmy ten ważny dzień. Zabaw, śpiewów i radości było co niemiara przez cały dzień. Biedronki otrzymały drobny podarunek zasponsorowany przez Panią Połedniok, która przygotowala również słodki poczęstunek, dziekujemy. Podziękowania kierujemy również dla Pani Syma za słodkości dla dzieci.

13 czerwca dzieci wyruszyły na wycieczkę do chorzowskiego ZOO. Celem wycieczki była obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków zwierząt. Wycieczka przedszkolaków do ogrodu zoologicznego była także okazją do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. Zwiedzając ogród zoologiczny przedszkolaki spotkały wiele ciekawych i wspaniałych zwierząt. Dzieci reagowały bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu, zdziwienia do niepewności. Dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.