Sport to zdrowie!
Każdy wie, że dbanie o zdrowie to ważna sprawa. W tym roku rozpoczęliśmy zajęcia gimnastyczne, które odbywają się na małej salce gimnastycznej. Propagujemy zdrowy styl życia, kształtujemy sprawność fizyczną, rozbudzamy zainteresowanie sportem.

 

 

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zorganizowane zostały gry i zabawy a wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w pięknych, baśniowych strojach. Po udanej zabawie usiedliśmy do wspólnego biesiadowania. Dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek.

 

 

 

Pokazowe zajęcia sportowe.
22.09 odbyły się pokazowe zajęcia sportowe z piłki nożnej. Dzieci miały okazję pobiegać oraz poćwiczyć na dużej sali gimnastycznej w szkole. Wszystkie chętne dziewczynki oraz chętnych chłopców zapraszamy do zapisu  na zajęcia.
 

 

 

Złota jesień.
 
"Zbieramy kasztany" Władysław Boroniewski
 
Zbieramy kasztany, robimy w nich dziurki,
a wtedy je można nawlekać na sznurki.
Tak robi się lejce, naszyjniki z korali.
Kasztany, kasztany będziemy zbierali.

Pora wyruszyć na jesienne spacery po okolicy. Utrwalamy gatunki drzew poznanych na zajęciach oraz wypatrujemy znajomych nam ptaków.