Z okazji Dnia Pluszowego Misia, który odbył się 27.11.2017r. w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na tort urodzinowy dla misia. Torty można było wykonać z dowolnych materiałów plastycznych. Pluszowy miś zebrał aż 38 pomysłowych tortów, każdy oryginalny i jedyny w swoim rodzaju! Do wyboru trzech najlepiej wykonanych prac powołana została specjalna komisja, która bacznie przyglądała się wszystkim okazom i wspólnie wskazała najlepsze prace. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły: Zofia Koźmińska z grupy Pszczółek, Zofia Powęzka z grupy Pszczółek i Weronika Skórka z grupy Krasnali. Wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymali nagrody pocieszenia. Serdeczne podziękowania kierujemy dla rodziców za zaangażowanie i włożone serce w prace stworzone wspólnie z dziećmi. Wszystkie torty można było podziwiać na korytarzu przedszkolnym.