Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było tak jak dotychczas ,wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się realizować kształcenie na odległość zakończone wspólnym sukcesem.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i Nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas satysfakcją z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii w  piątek 26 czerwca 2020 roku nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego a jedynie rozdanie świadectw  promocyjnych i świadectw ukończenia szkoły podstawowej przez wychowawców. Rozdanie świadectw odbędzie się w ustalonych godzinach w wyznaczonych miejscach z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Nagrody książkowe  i wyróżnienia będziemy wręczać na uroczystym apelu po powrocie do szkoły

Przypominamy, że wszystko musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami).

Z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą uczestniczyć w spotkaniach, nie mogą też towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw (z wyjątkiem jednego rodzica/opiekuna ucznia klas pierwszych).

Uczeń zobowiązany jest do posiadania długopisu, którym podpisywać będzie poświadczenie odbioru świadectwa. Poza długopisem uczeń niczego więcej nie przynosi. 

Istnieje możliwość indywidualnego odbioru świadectwa przez rodzica w dniach 29.06-03.07.2020 w sekretariacie szkoły                  w godzinach 8.00 – 15.00. Prosimy o wcześniejszą informacje telefoniczną w celu przygotowania świadectwa.

 

Harmonogram odbioru świadectw

Klasy I-III

Dzień

Klasa

Godzina

Miejsce

Osoba odpowiedzialna

 

26.06.2020

I a

 8:00- 8:30

Hol parter wejście główne

 Jolanta Lubojańska -Kopydłowska

I b

 8:45 - 9:15

Hol parter wejście główne

 Mirosława Pala -Zdeb

II a

 9:30-10:00

Hol parter wejście główne

 Sylwia Mirzejewska

II b

 10:15-10:45

Hol parter wejście główne

 Aleksandra Szydło

III

 11:00 -11:30

Hol parter wejście główne

 Barbara Liwowska

 

Klasy IV-VII

Dzień

Klasa

Godzina

Miejsce

Osoba odpowiedzialna

 

26.06.2020

IV

 8:00- 8:30

 Hol parter wejście sala gimnastyczna

 Joanna Wójcik -Słaboń

V a

 8:45 - 9:15

 Hol parter wejście sala gimnastyczna

 Patrycja Kwiatek

V b

 9:30-10:00

 Hol parter wejście sala gimnastyczna

 Monika Nir -Serewiś

V c

 10:15-10:45

 Hol parter wejście sala gimnastyczna

 Iwona Burzyk

VI a

 11:00 -11:30

 Hol parter wejście sala gimnastyczna

 Patrycja Heinze

VI b

 11:45 -12:15

 Hol parter wejście główne

 Olga Szczepaniak

VII

 12:30- 12:45

 Hol parter wejście główne

 Izabela Nowak -Mączko

 

Uczniów klas VIII  zapraszamy 26 czerwca 2020 roku
na godzinę 12:00 na ostatnie spotkanie z wychowawcą
połączone z rozdaniem świadectw, dyplomów
, podziękowań. (wejście od strony sali gimnastycznej)