Rok szkolny 2019/2020 zapisze się jako czas ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli  i rodziców. Postawił przed wszystkimi trudne wyzwania, którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, jak i Nauczyciele, Pracownicy oraz Rodzice.

Serdecznie dziękuję za współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się
w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań.

WAM – DRODZY RODZICE dziękuję za trud i zaangażowanie jakie wkładaliście w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniam Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość, za pomoc dzieciom w zdalnym nauczaniu, za to, że udało się Wam pogodzić obowiązki domowe, zawodowe.
Dziś dzielicie radość Waszych dzieci.

Teraz nadeszła pora na wytchnienie i wszyscy udajemy się na zasłużone wakacje.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam, by wakacyjny czas wypoczynku był wypełniony radością, słońcem i beztroską zabawą.
Korzystajcie z letniej pogody, cieszcie się przygodami
i bądźcie bezpieczni.

Życzę, byśmy wszyscy mogli się spotkać 1 września w szkole zdrowi, szczęśliwi, wypoczęci i pełni zapału do pracy
w kolejnym roku szkolnym.

 

Teresa Oleszko
Dyrektor ZS-P 2