Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce Wielkiej już po raz piąty zorganizował Przegląd Piosenki Dziecięcej. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie piekarskich placówek oświatowych, szkół podstawowych i gimnazjalnych dla których konkurs był adresowany. Jego celem była prezentacja i popularyzacja piosenki w wykonaniu dziecięcym, konfrontacja dorobku wokalnego młodych osób oraz zespołów, a także wyszukiwanie i promocja młodych talentów. Uczestnicy oceniani byli w dwóch kategoriach wokalnych : zespoły oraz występy solowe. Po wszystkich prezentacjach oraz obradach jury, został wydany werdykt. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z klasy II, III, IV i V, które przygotowane zostały przez p. Jolantę Lubojańską-Kopydłowską.

 

Występy solowe w klasach I-III:

II miejsce – Nina Grzemba z klasy III b
III miejsce – Laura Łokas z klasy II

Występy solowe w klasach IV-VI:

Wyróżnienie – Justyna Lasok z klasy V
Wyróżnienie słowne – Julia Bogdał z klasy V

Zwycięzcom gratulujemy!