Piekary Śląskie biorą udział w głosowaniu Edukacyjnej kampanii społecznej PGNiG, której celem jest edukacja lokalnych społeczności oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych poprzez udział w atrakcyjnych konkursach.

Miasto Piekary Śląskie startuje w ogólnopolskim konkursie "Powietrze bez śmieci". Wspólnie walczymy o Naukową Stację Zabaw, sprawdzającą jakość powietrza w mieście. To atrakcja edukacyjna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

GŁOSUJ CODZIENNIE NA PIEKARY ŚLĄSKIE

www.powietrzebezsmieci.pl/gminy/zaglosuj

Głosowanie trwa  do 28 lutego. Konkurs jest podzielony na 5 etapów. Gmina, która uzyska pierwsze miejsce w rankingu danego etapu, wygrywa Naukową Stację Zabaw.

 

Jak poprawnie oddać głos?

1. Wejdź na stronę: www.powietrzebezsmieci.pl

2. W lokalizacji wpisz “Piekary Śląskie”

3. Podaj swój adres e-mail.

4. Zaloguj się na swoje konto e-mail i kliknij w otrzymany link.

5. Odpowiedź na proste pytanie, aby głos został zaliczony!

Głosy można oddawać codziennie do 28 lutego 2018!