W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Piekarach Śląskich odbył się  dnia 22.01.2018r. o godz. 9.00 - XIII Konkurs „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś…”  dla klas I-III. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o tematyce Bożonarodzeniowej. Na zakończenie konkursu wszystkie dzieci wspólnie  z zespołem wokalnym „Jagódki” zaśpiewały ulubione kolędy.

Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów, dwa wyróżnienia i nagrodziła ich dyplomami  i nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.

 

Laureaci:

I miejsce:
NINA GRZEMBA  z  klasy III B

II miejsce:
 WIKTORIA SZCZEPAŃSKA  z klasy III A

III miejsce:

ZUZANNA MIKOŁAJCZYK  z klasy II

 

Wyróżnienie:

JACEK WIECZOREK  z klasy I

 JAGODA CHROBOK z klasy III C