Znalezione obrazy dla zapytania koledyW Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Piekarach Śląskich odbył się  dnia 24.01.2018r. o godz. 9.00 – Miejski Konkurs Muzyczny „Hej kolęda, kolęda...” dla klas I-III piekarskich szkół podstawowych. Konkurs rozpoczął się występem Edytki Garus z Miejskiego Przedszkola nr 14. Główna część konkursu  przebiegała w miłym, świątecznym nastroju.

Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem pod kierunkiem swych wychowawczyń i opiekunów przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o tematyce Bożonarodzeniowej. Na zakończenie konkursu wszystkie dzieci wspólnie  z uczennicami klasy V Justyny Lasok, Wiktorii Lasok, Wioli Mikundy i Julii Krzywniak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 2  zaśpiewały ulubioną kolędę „Gore gwiazda”.

Laureaci:

I miejsce:
NINA GRZEMBA – ZS-P nr 2 - KL.III B

II miejsce:
AMELIA SUROWIEC – ZS-P nr 1 - KL. I

III miejsce:

MAGDALENA DRZYZGA – MSP 12  -  KL.I A

 

Wyróżnienie:

WIKTORIA SZCZEPAŃSKA - ZS-P nr 2 -  KL. III A

 

BARTŁOMIEJ FISIOR – MSP 12 -   KL. II A