Znalezione obrazy dla zapytania recytator gifKONKURS RECYTATORSKI UPAMIĘTNIAJĄCY 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 30 października 2018r. w Akademickim Zespole Szkół w Piekarach Śląskich odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III oraz IV-VIII.

Uczniowie piekarskich szkół recytowali teksty, które były związane z upamiętnieniem 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Nowek z klasy II, Konrad Gorol z klasy III, Dominika Gajdzik z klasy II, Michał Kita z klasy VI, Jakub Miler z klasy VII.

Z radością informujemy, że uczennica z klasy II - Dominika Gajdzik wywalczyła w konkursie I miejsce w kategorii I-III oraz uczeń klasy VI - Michał Kita wywalczył również I miejsce w kategorii IV-VIII.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom!!!