O godz. 8.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I - V. Po występie uczniów klasy IV, Pani Dyrektor Teresa Oleszko wraz z wychowawcami wręczyła dyplomy wzorowego ucznia i nagrody książkowe w klasach I - III. Następnie nagrody i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klasy IV i V. Po uroczystości, w klasach wychowawcy przekazali świadectwa pozostałym uczniom. Następnie wszyscy udali się na Mszę Św.

O godz. 11.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy VI. Uczniowie przygotowali występ artystyczny. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz statuetkę "Absolwenta roku 2016", którą otrzymał Krzysztof Chrobok. Radości i wzruszeń było co nie miara.

 Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A naszym absolwentom pomyślności w nowych szkołach.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I - V

POŻEGNANIE KLASY VI