Kocham mocno Babcię, Dziadka

To nie żarty moi mili

Dzisiaj im życzenia składam

By sto latek jeszcze żyli.

W naszej szkole zorganizowane będą półkolonie zimowe w terminie od 29.01. - 09.02.2018 r. Warto zapoznać się z planem półkolonii.

Cały rok spotkaliśmy się wczesnymi rankami i późnymi popołudniami. Intensywnie ćwiczyliśmy z ogromnymi uśmiechami. Za każdym razem mogliśmy liczyć na ogromną pomoc swoich opiekunów i dzielić się wrażeniami ze starszym pokoleniem. Podsumowaniem naszych zmagań był udział w konkursie „SKS ŁĄCZY POKOLENIA”, gdzie przede wszystkim liczyła się więź i super zabawa. W konkursie zaangażowali się uczestnicy programu, którzy zaprosili swoich starszych ulubieńców.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym Piekarskiej Komendy Policji  zatytułowanym "ODBLASK OD DZIATKA DLA BABCI I DZIADKA". W ramach konkursu dzieci zaprojektowały elementy odblaskowe dla swoich dziadków, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Nagrodę wyróżnienia w postaci wydrukowanego kalendarza na rok 2018 otrzymała Laura Łokas  z klasy II  Gratulujemy!!!

Zapraszamy do głosowania na Nasze DRZEWKO BOŻONARODZENIOWE, które bierze udział w konkursie "Na najładniej ozdobioną choinkę"
Nasze drzewko z numerem 2 znaleźć można na "Rajskim Placu" przy Bazylice NMP I Św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich.
Głosowanie trwa od 22.12.2017 do 03.01.2018.

Zapraszamy do GŁOSOWANIA!!

Znalezione obrazy dla zapytania gif świątecznyŚwiąteczny czas już nastał. Uczniowie naszej szkoły przygotowali jasełka, które wprowadziły nas w cudowny nastrój. Było niebiańsko. Dekoracje przygotowały nauczycielki p. Izabela Janda i p. Izabela Nowak -Mączko.
Korzystając z okazji podziękowaliśmy za serce, jakie włożyła w naszą szkołę Pani Ania Schipp, która z uśmiechem nas pożegnała.

Aniołowie w niebie głoszą wieść radosną:

Bożego Narodzenia nadszedł czas!
To czas ludzkiej miłości i życzliwości,
niech nie zabraknie Wam także radości.
Kolędujcie z uśmiechem na twarzach,
a sylwestrową noc spędźcie
na wesołych zabawach!

Zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

życzy Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.