OSIĄGNIĘCIE

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

KLASA

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

 II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI   I MIEJSCE

Oliwier Szwarc

Viktor Lasok

Mateusz Kozieł (dodatkowo najlepszy zawodnik)

Emilia Niejadek

Wiktoria Lasok 

II MIEJSCE

Olaf  Ralla

Wiktoria Soporska

Nikola Wojaczek

Tomasz Stanik

 

Maksymilian Halama

III MIEJSCE 

Andżelika Żak

Wanessa Bury

Emilia Janda

Oliwia Holeczek

Julia Wójcik

 

V A 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II MIEJSCE

SPORTOWY TURNIEJ RODZIN KLAS I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH EMILIA KOŹMIŃSKA z mamą KATARZYNĄ  oraz ŁUKASZ POGORZAŁEK  z tatą JACKIEM  

II MIEJSCE

III MIEJSCE

Wyróżnienie

Wyróżnienie słowne

V PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ

Nina Grzemba

Laura Łokas

Justyna Lasok

Julia Bogdał

III b

II A

V A

V A

 Wyróżnienie

"ODBLASK OD DZIATKA DLA BABCI I DZIADKA" 

Laura Łokas 

 II A

Wyróżnienie

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "UPIORNA DYNIA"

Nikodem Wójcik 

Ilona Wójcik

V A

IV B

 I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁY I ANIOŁKI"

Paweł Rogowski

Nikodem Wójcik

Michał Kita

 IV A

V A

V A

 Wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁY I ANIOŁKI" 

Iga Dyczka

Zuzanna Mikołajczyk

Wanessa Bury

Kinga Polok

Anita Jakubek

IV A

II A

VI A

V A

II A

 I MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY "GRY KOMPUTEROWE"

Paweł Rogowski 

Filip Wewiór

 IV A

IV A

III MIEJSCE 

WYRÓŻNIENIE

 IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS "LIST DO TATY"

 

Sonia Koryciorz 

Julia Szołtysik

VII A 

 III MIEJSCE

Miejski Turniej piłki nożnej Chłopców

 

 

V-VI 

III MIEJSCE 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

 

 

 V-VI

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE 

WYRÓŻNIENIE

 

 

SZKOLNY KONKURS "ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ JEZUSOWI DZIŚ"

Nina Grzemba

Wiktoria Szczepańska

Zuzanna Mikołajczyk

Jacek Wieczorek

Jagoda Chrobok

 

 III B

III A

IIA

I

IIIC

 

 I MIEJSCE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA"

Nina Grzemba 

 III B

II MIEJSCE

KONKURS "CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ”. 

 

Łukasz Pogorzałek 

 

 

III C

 

WYRÓŻNIENIE 

KONKURS "CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ”. 

Katarzyna Koryciorz

Michał Sieja 

 III C

III C

II MIEJSCE 

 MIEJSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "ULUBIONE WIERSZE JULIANA TUWIMA"" 

Jagoda Chrobok 

III C 

I MIEJSCE 

V MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĄTECZNY ANIOŁ- KULTYWOWANIE TRADYCJI W POŁĄCZENIU Z NAUKAMI ŚCISŁYMI" 

Paweł Rogowski 

IV A 

III MIEJSCE 

 MISTRZOSTWA PIEKAR ŚLĄSKICH W SIATKÓWCE SZKOLNEJ DZIEWCZĄT

Andżelika Żak - kapitan
Emilia Janda
Nikola Wojaczek
Wanessa Bury
Julia Wójcik
Justyna Lasok
Wioletta Mikunda
Roksana Tyczka
Julia Krzywniak
Wiktoria Soporska
Julia Bogdał 

 V, VI 

I MIEJSCE

 

III MIEJSCE

XII REGIONALNY KONKURS GWAR ŚLĄSKICH "GRYFNO ŚLONSKO GODKA"

Kacper Płaczek

 

Wiktor Skórka

IV B 

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

KONKURS RECYTATORSKI OKR

Mateusz Terelak

Dominika Gajdzik

Laura Łokas

IV B

I

II A

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS "ŚPIWOMY PO ŚLONSKU"

Olivia Groeneveld

Lena Grzemba i Laura łokas

Nina Grzemba

II A

III B

I MIEJSCE

 

II MIEJSCE

 

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

KONKURS "ŚLONSKIE GODANIE"

Dominika Gajdzik

Oliwia Łukaszczyk i Zuzanna Mikołajczyk

 

Kamil Szołtysik

Jacek Wieczorek

 

I

 

V ORAZ IIA

 

 

II A

I

 

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "BEZPIECZNY INTERNET"

Jagoda Chrobok

Milena Bławicka

Antonina Janota

III C

III B

III B

WYRÓŻNIENIE

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ POMYSŁ-MOJE MIASTO"

Justyna Lasko

Alicja Szołtysik

Wanessa Bury

V

V

VI

WYRÓŻNIENIE

XV KONKURS PLASTYCZNY "WOJSKO W OCZACH DZIECKA"

"100 LECIE MARYNARKI WOJENNEJ RP"

Wiktoria Lasok

V

I MIEJSCE

 

II MIEJSCE

 

III MIEJSCE

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "RATUJMY KLIMAT"

Julia Libera

 

Maciej Waida

 

Emilia Janda

 

WYRÓŻNIENIE

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "RATUJMY KLIMAT"

Magdalena Wioska

Wanessa Bury

Natalia Goj

Zuzanna Strzelczyk

 

 

NASI PRYMUSI PO PIERWSZYM PÓŁROCZU 2017/2018

 

 

  

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 ROK SZKOLNY 2015/2016

ROK SZKOLNY 2014/2015