„Kiedy śmieje się dziecko,
śmieje się cały świat”

PROPOZYCJA

Ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Dzieci

COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe ALLIANZ i INTERRISK.

Poniżej załączamy linki do strony www, gdzie w prosty i łatwy sposób, całkowicie on-line, każdy rodzic może indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko.

Program INTERRISK – ubezpieczenie na każdą kieszeń z bardzo szerokim zakresem. Do wyboru 8 wariantów ze składką od 21.70 zł rocznie.

www.e-nfs.pl/code/mailingtn/nnw6

Program ALLIANZ – dla wymagających rodziców. Zaletą tej oferty są wysokie sumy ubezpieczenia NNW, wysokie koszty leczenia oraz rehabilitacji.

www.e-nfs.pl/code/mailingtn/nnw7

Linki przekierowują do ofert z rabatem 10 zł.

Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24 h na dobę na całym świecie. Obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. We wszystkich pakietach włączona jest ochrona z tytułu wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczamy małe i duże dzieci oraz studentów do 25 roku życia.